Evlilik Hazırlığı Yapan Ünlü Oyuncu Emine Ün ve Sevgilisi Ayk Karakulakyan’dan Kötü Haber Geldi!

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Emine Ün, özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Hatırlarsınız Emine Ün, 6 yıl evli kaldığı çocuğunun babası Emre Kınay’dan 2009 yılında boşanmıştı. Ünlü isim, daha sonradan Tolga Karataş ile nikah masasına oturmuştu. Ancak çift, aldatma iddialarından sonra yollarını ayırmıştı. Uzun süredir Ayk Karakulakyan’la birliktelik yaşayan Emine Ün’den kötü haber geldi.

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Emine Ün, hem özel hayatı hem de açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor.

Hatırlarsınız ünlü isim, 2003 yılında meslektaşı Emre Kınay ile evlenmiş ve bu evlilikten Duru adında bir kızı olmuştu. Ancak çift, 6 yıl evli kalabilmiş ve 2009 yılında boşanmıştı.

Ün, daha sonradan iş insanı Tolga Karataş ile nikah masasına oturmuştu. Fakat, Karataş’ın Emine Ün’ü kardeşi Mine Ün’le aldattığı iddia edilmiş ve çift birkaç yıl sonra boşanmıştı.

Ünlü isim, son birkaç yıldır iş insanı Ayk Karakulakyan ile birliktelik yaşıyordu. Her yerde mutluluklarını dile getiren çiftin yakın zamanda evleneceği bile konuşuluyordu.

3.5 karatlık bir yüzükle nikah masasına oturacağı konuşulan Emine Ün’ün evlilik hazırlığı yarım kaldı. Ünlü oyuncu ve sevgilisiyle ilgili kötü haber geldi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Emine Ün ve Ark Karakulakyan çiftinin ayrıldığı iddia edildi. Birbirlerini takipten çıkan çiftin ayrılık nedeni ise merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx