Hisleri tahmin ettiğinizden çok daha güçlü: Psişik yeteneklere sahip üç burç

Psişik kelimesi, “ruh, ruh veya akıl” anlamına gelen Yunanca psykhikos’tan gelir ve bu “armağan”a sahip olanlar, diğer insanların göremediği şeyleri görebilir veya hissedebilir.

Psişik yatkınlıklar her türden ve pek çok biçimde olabilir. Birleşik Krallık’ta yaşayan bir anne olan Chloe Smit, “görme yeteneğinin” ona melek rehberlerini ve ölü insanları görmesine yardımcı olduğunu söylerken, bir başkası da akşamdan kalma halinden kurtulmak için içkisindeki enerjik güçlerle iletişim kurduğunu söylüyor.

Peki en çok hangi burçlar psişik güce sahip? Astrolog Wigle, psişik yönü en kuvvetli 3 burcu sıraladı…

İKİZLER (21 MAYIS – 20 HAZİRAN)

Bu tarihler arasında doğan İkizler burcu insanları, diğer alemden sinyaller ve iletiler almaya eğilimlidir. İkizler her zaman hikayeleri takas etmeye ve yabancılardan, hayaletlerden, uzaylı güçlerden veya başka şeylerden sırlar duymaya hazırdır.

Parlak zihinleri, uyuduklarında bile her zaman iş başındadır ve onları canlı ve/veya kehanet niteliğindeki rüyalara hazırlar. Merhum İkizler burcu komedyen Joan Rivers, hayatı boyunca ruhları cezbetti ve yaşam alanlarını, kendisine eşlik etmek isteyen ölümsüz enerjilerden rutin olarak arındırdı.

İkizler ayrıca çılgın veya tartışmalı olarak algılanır, bu da onları paranormal deneyimleri ve ezoterik inançları hakkında pişmanlık duymamasını sağlar.

AKREP (23 EKİM – 21 KASIM)

Akrep seks, ölüm, sırlar, casus oyunları, şüphe, huzursuz ruhlar ve yeniden doğuşun sekizinci evini yönetir, psişik faaliyetler için uygun bir burçtur. Akrepler, efsanevi sezgiye sahip saf su gücüdür.

Adil olmak gerekirse, her şeyden ve herkesten şüphe duyduğunuzda, haklı olma olasılığınızı gerçekten artırıyorsunuz. Akrepler, evrenin matrisini, boyutları, dinamikleri ve iblisleri, tıpkı diğerlerinin sokak tabelalarını gördüğü gibi görür ve okur.

Akrepler, yalnızca sınıra yakın yaşadıkları için değil, aynı zamanda ölüm ve paranormal olaylardan korktuklarından çok onları merak ettikleri için psişik eğilimlere eğilimlidirler.

Bonus: Akrepler, aldatma ve sahtekarlığı ortaya çıkarmak için benzersiz bir sezgiye sahiptir, bu da onları sahtekarlığı ortaya çıkarmada da usta yapar.

BALIK (19 ŞUBAT – 20 MART)

Titreşimlerin, vizyonların, sanrıların, illüzyonların ve mistikle olan bağlantımızın gezegeni olan Neptün tarafından yönetildikleri gibi, Balık da tam anlamıyla hayalci bir burçtur.

Balıklar mesajlara, ruhsal müdahalelere ve doğaüstü deneyimlere o kadar eğilimlidir ki, birçoğu uyku, maddeler, ses banyoları, cinsellik ve diğer değiştirilmiş haller yoluyla kendi geçirgenliklerinden kaçmaya çalışır.

Algılarını filtreleyebildiklerinde ve kendileri ile yaratıcı arasında sağlıklı sınırlar yaratabildiklerinde, paylaşımları, kapasitelerinin ötesinde benzersizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir