Santiment Açıkladı: Bu Altcoinler Alım Fırsatı Bölgesinde!

Blockchain istihbarat lideri Santiment bugün attığı bir tweet ile altcoinler konusunda beklentileri paylaştı.  Çeşitli kripto para birimlerinin piyasa değerlerinde önemli düşüşler olduğunu ortaya koydu. Bu korkunç haberin yanı sıra firma, mevcut getirileri matematiksel olarak tarihi bir fırsat bölgesinde ikamet etmek olarak tanımlayarak piyasadaki benzersiz bir fırsatı da aydınlattı.

Santiment, altcoinler için fırsat öngörüyor

Santiment, bugün erken saatlerde yaptığı çarpıcı bir duyuruda, çok sayıda kripto para biriminin piyasa değerlerinin geçtiğimiz hafta boyunca önemli düşüşler yaşadığını açıkladı. Tweet, traderlar arasında keskin bir bölünmeyi tasvir ediyor. Zira bazıları hızlı bir toparlanma için iyimserlik ifade ederken, diğerleri piyasada daha fazla fiyat düşüşüne hazırlanıyor. Traderlar arasında piyasanın önümüzdeki haftaki gidişatına ilişkin fikir birliği olmamasına rağmen Santiment, kripto para getirilerinin matematiksel olarak tarihi bir fırsat bölgesinde konumlandığına dair bilgiler verdi. Ayrıca, şirketin verileri, altcoinlerin son piyasa kargaşası nedeniyle düşük değerlenmeden muzdarip olduğunu vurguladı.

CoinMarketCap verileri, küresel kripto para piyasasının toplam değerinin şu anda tahmini 1,05 trilyon dolar olduğunu gösteriyor. Bu değer son 24 saat içinde %1,25’lik bir düşüşü yansıttı. Değer düşüşüyle birlikte kripto para piyasası da 24 saatlik işlem hacminde %41,56’lık şaşırtıcı bir düşüş bildirdi. Genellikle TOTAL olarak adlandırılan kolektif kripto para piyasası değeri, son 48 saat içinde 1,08 trilyon dolarlık kritik destek seviyesini aştı. Sonuç olarak TOTAL, çok önemli 1 trilyon dolar seviyesinin altına inme tehdidiyle karşı karşıya. Bu düşüş eğilimi devam ederse, önümüzdeki hafta bir sonraki önemli destek seviyesi olan 971,78 milyar dolar test edilebilir.

Coinlerin toplam kripto para değeri neye işaret ediyor?

Bununla birlikte, TOTAL’in günlük grafiğinden bir iyimserlik ışığı doğuyor ve bu da kripto para birimlerinin şu anda Bollinger Bantları (BBANDS) göstergesinin alt aralığının altında işlem gördüğünü gösteriyor. Bu durum, önümüzdeki günlerde teknik gösterge aralığında bir toparlanma potansiyeli olduğunu gösteriyor. Bu iyimser bakış açısı, TOTAL’in son iki işlem gününde daha yüksek düşük seviyeler gösteren son performansı ile güçlendirilmiştir. Bu eğilimin devam etmesi ve bugün yeni bir yüksek dip seviyesinin oluşması halinde, piyasa 1,08 trilyon dolar seviyesine doğru bir toparlanma yolculuğuna çıkabilir.

Bununla birlikte, TOTAL’in bugünkü işlem seansı sırasında 1,012 trilyon doların altına düşmesi halinde yükseliş tahmini çökebilir. Böyle bir gelişme potansiyel olarak kripto para piyasasının değerinin daha önce belirtilen 971,78 milyar dolarlık destek seviyesine düşmesine yol açacaktır. Belirsizlik kripto para dünyasını etkisi altına almaya devam ederken, yatırımcılar ve traderlar da kripto varlıkların evrimleştiği bir ortamda doğru kararlar verebilmek için bu dalgalanmaları yakından izlemeye devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx