Yeni Zamlar Kapıda, Aklımız Fikrimiz Para: 3 Nisan Merkür Boğa Burcu Geçişi Burçları Nasıl Etkileyecek?

3 Nisan Pazartesi günü iletişim gezegeni Merkür, saat 19.22’de Boğa burcuna geçiyor. Merkür’ün Koç burcundaki transiti bizi ilişkilerde daha agresif ve dürtüsel yapmıştı. Şimdilerde her türlü iş ve özel ilişkimizde sakin bir mizaçta olacağız. Merkür Boğa burcu iletişimi yoluna sokarken gündemimiz para ve finansal konular olacak. Peki Merkür Boğa geçişinde bizleri neler bekliyor, gelin birlikte bakalım…

İletişim gezegeni Merkür 3 Nisan Pazartesi günü Boğa burcuna geçiyor.

Uzun zamandır ülke gündemi depremler, doğal afetler ve seçimlerken yavaş yavaş ekonomiyi konuşmaya başlayacağız gibi görünüyor.

Temel ihtiyaçlarda artan fiyatlar ve yeni zamlar gündemimizde olabilir.

Ülke gündemini zamanla ekonomi ve güvenlik alırken bu alanlarda iletişim trafiğiniz artabilir.

Plüton ile dik açı yapacak.

Merkür’ün Boğa burcu geçişine Plüton’un dik açısı ticaret konularında bazı yaptırımlara neden olabileceğini gösteriyor.

Merkür Boğa burcundayken abartı davranışlara, tutulamayacak sözler vermemeye dikkat!

Hem iştahımızın kabarık hem de dilimizin ayarı olmayacağı bu günlerde duygusal açlığımızı abartı yiyerek kapatmaya çalışabiliriz. Bu nedenle sağlığa ve kilo almamaya özen gösterin. Yanı sıra sözlerinizde abartılı ifadeler kullanmayın.

Koç Burcu

 • Sevgili Koç burçları bu aralar gündeminiz parasal mevzular. Kazançlarınızı arttırma ve iyi planlama derdinde olabilirsiniz. Bir fikrinizi yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. Sonuç oldukça olumlu olabilir.

Boğa Burcu

 • Boğa burçları bu dönemde iletişimde önderlik edebilirsiniz. Sözünüzün geçtiği kişilerle yeni bir organizasyon olabilir. Sözlerinizle dikkat çekeceksiniz ve bu size yeni sorumluluklar getirecek.

İkizler Burcu

 • İkizler burçları Merkür Boğa’dayken biraz dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Zihninizi ve her şeyden önce dilinizi bir detoksa sokma ihtiyacınız olacak.

Yengeç Burcu

 • Yengeç burçları arkadaş ortamınızda lider olmaya hazır olun. Bu dönemde sosyal ilişkileriniz artacağa benziyor.

Aslan Burcu

 • Yeni bir kariyer ya da iş yerinde yeni bir sorumluluğa hazırlıklı olun. Statünüz iletişim yeteneğiniz sayesinde yükselecek.

Başak Burcu

 • Başak burçları uzaklardaki dostlarınızla ya da sevdiklerinizle görüşebilirsiniz. Bu dönemde sesiniz tahmin etmediğiniz kadar insana ulaşabilir. Yurt dışı ve yabancılarla bağlantılar gündem olabilir.

Terazi Burcu

 • Sevgili Terazi burçları bu dönemde yeni fikirler ve yatırım planları yapabilirsiniz. Hayatınızın analitik düşündüğünüz ancak bunu eğlenerek yapacağınız bir dönemindesiniz.

Akrep Burcu

 • Akrep burçları bu sıralar derin mevzulara yatkın olabilirsiniz. Konuşmanız gereken insanlar olabilir. Ertelemeden harekete geçin.

Yay Burcu

 • Yay burçları sağlık ve günlük rutinler konusunda yeni planlar ve düşünceler içerisindesiniz. Planlar beklediğinizden daha hızlı oluşabilir.

Oğlak Burcu

 • Oğlak burçları aşk hayatınız ve sevdiğiniz insanlar güzel paylaşımlarınız olabilir. Uzun zamandır konuşmak istediğiniz bir konuda adım atabilirsiniz.

Kova Burcu

 • Sevgili Kovalar Merkür Boğa aile konularını gündeme getirecek. Aile ve ev yaşantısı ile ilgili iletişim krizlerine dikkat.

Balık Burcu

 • Balık burçları için bu dönem arkadaşlara ve yakın çevreye vakit ayrıma zamanı olacaktır. Çözülemeyen sorunları yakınlarınızla paylaşarak aşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir