Hollywood yıldızlarının ‘yok artık’ dedirten özel kulis istekleri


Ünlü şarkıcılar ve oyuncuların set ve kulislerdeki sıra dışı istekleri her zaman merak konusu olmuştur. Hollywood yıldızlarının çalışma ortamlarında kendilerini rahat hissetmeleri için bazen oldukça özgün taleplerde bulunmaları bu dünyanın bir parçası. İşte bazı ünlü isimlerin, çalışma ortamlarındaki ilginç ve dikkat çekici isteklerine bir bakış.

Drake’in rahatlamak için tütsü çubukları ve içki listesi talep ettiği iddialar arasında yer alıyor.

Katy Perry’nin soyunma odasının krem veya yumuşak pembe olmasını talep ettiği ve konulan oturma sandalyelerinin yumurta şeklinde olmasını istediği iddia ediliyor.

Paul McCartney’nin turnesi için deri koltuklardan kaçındığı ve tamamen vejetaryen bir menü istediği bilinmekte.

Selena Gomez’in Justin Bieber ile olan ayrılığının ardından, Justin ismini taşıyan hiçbir ekip üyesiyle çalışmamak istediği ortaya çıktı.

Joe Jonas’ın ise kuliste 12 köpek yavrusuyla vakit geçirmek istediği söyleniyor.

Tom Hardy’nin “Bikeriders” film setinde, Danny Lyon isimli ünlü fotoğrafçının Hardy’ye bakmaması asla göz göze gelmemesi istenmiş. Lyon, bu tuhaf kuralı kendi anı kitabında anlatmış.

Jennifer Lopez’in ise soyunma odasının tamamen beyaz olması konusunda ısrarcı olduğu biliniyor. Bu kadarıyla kalmayıp, bir keresinde odası istediği gibi dekore edilmediği için performans sergilemeyi reddettiği söyleniyor.

Kevin Hart’ın sette, atletik/seksi vücutlu beş kadının odasına getirilmesini talep ettiği iddialar arasında.

Beyoncé’nin ise turne sırasında kendi klozet kapağını getirttiği öğrenildi.

Mariah Carey’in soyunma odasının özel bir düzenleme ile ikiye bölünmesini, ayrıca 20 beyaz kedi yavrusu ve 100 beyaz güvercin talep ettiği de bilinenler arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx