Mehmet Akif Alakurt, Kemal Kılıçdaroğlu ve Tunceli’ye Yönelik Skandal Paylaşımıyla Tartışma Yarattı!

Adanalı dizisindeki Maraz Ali karakteriyle ünlenen Mehmet Akif Alakurt, son yıllarda saldırgan tavırlarıyla ve hakaret dolu paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Mehmet Akif Alakurt son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik sözleriyle gündemde!

Adanalı dizisindeki Maraz Ali karakteriyle tanıdığımız Mehmet Akif Alakurt, son yıllarda saldırgan davranışları ve küfür içeren çıkışlarıyla sık sık eleştirilerin odak noktası hâline geliyor.

Adanalı’nın ardından resmen sırra kadem basan ve ortalardan kaybolan Alakurt, sosyal medya paylaşımları ve takipçilerine verdiği küfürlü cevaplarla tartışma yaratan bir isim hâline geldi.

Adanalı dizisiyle değil, resmen küfürleriyle akıllara kazınan Alakurt; son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik paylaşımıyla gündem oldu!

“Biliyorsunuz Türkiye’nin her şehrinde Atatürk seven bulursunuz. Tunceli bu konuda istisnadır. Bu yüzsüz adamın ve destekçilerinin 20 yıllık başarızlığına rağmen CHP’nin başında durma ısrarını sorgulamak lazım.” diyen Alakurt, hem Tunceli halkına hem de Kılıçdaroğlu’na yönelik sözleriyle tartışma yarattı.

“Bu tarla faresi suratlı adamın Tuncelili olduğunu biliyorsunuzdur umarım.” sözleriyle de Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

Alakurt’un sözleri sosyal medyada tartışma yarattı…

Alakurt’un Türk Bayrağı ile ilgili paylaşımı sonrası hakkında soruşturma başlatılmıştı…

Alakurt’un söz konusu paylaşımı da şu şekildeydi ?

Tepkilerin dozu gitgide arttı…

Özellikle Alakurt’un eski paylaşımları tekrar gündeme geldi…

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx