Yine kendisinden büyük bir güzelin peşine düştü! ‘Onunla flört etmek bir fantezi’

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
‘Game of Thrones’ (Taht Oyunları) dizisinde canlandırdığı ‘Khal Drogo’ karakteriyle ünlenen, daha sonra çizgi roman karakteri ‘Aquaman’e hayat veren Jason Momoa, 2005’te ‘çocukluk aşkım’ dediği Lisa Bonet ile ilişkiye başlamıştı.

Bonet ve Momoa, Ekim 2017’de dünyaevine girmeye karar vermişti. Çiftin kızı Lola Iolani Temmuz 2007’de, oğlu Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha ise Aralık 2008’de dünyaya gelmişti.

“BİRBİRİMİZİ ÖZGÜR BIRAKIYORUZ”

Ünlü oyuncular, Ocak 2022’de sürpriz bir kararla birlikteliklerini sonlandırdıklarını duyurmuştu. Bonet (56) ile Momoa (44), sosyal medyada ortak bir açıklamaya imza atarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Bunu paylaşma nedenimiz haber değeri taşıması değil. Ancak hayatlarımızda saygınlık ve dürüstlükle hareket ediyoruz. Aramızdaki sevgi devam ediyor. Birbirimizi, olmak istediğimiz kişi olmayı öğrenmek üzere özgür bırakıyoruz.

‘DEMI MOORE’A GÖZ KOYDU’ İDDİASI!

Ayrılık açıklamasından iki yıl sonra resmi olarak boşanan çiftten Momoa’nın, 18 Ocak’ta bir etkinlikte bir araya geldiği, kendisinden 17 yaş büyük Demi Moore’a (61) ‘göz koyduğu’ iddia edildi.

Etkinlikteki samimi halleri dikkat çeken ikiliye yakın bir kaynak, National Enquirer’a konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Sohbet ettikten sonra Jason ortak bir arkadaşlarından Demi’nin numarasını aldı ve Demi’ye hayatında gördüğü en muhteşem kadın olduğunu söyleyip durdu. Jason, Demi’ye mesaj atıyor ve ona ‘kendisi kadar güzel bir gün geçirmesini umduğunu’ söylüyor. Çok klişe, ama bu Demi’nin hoşuna gidiyor. Jason, beraber randevuya çıkmayı kabul etmesi için Demi’ye yalvarıyor ve hatta onu tanıyan arkadaşlarını arayarak kendisi için iyi şeyler söylemelerini istiyor. Demi Moore ile flört etmek, Jason için çok büyük bir fantezi. Harika bir ikili olacaklarını düşünüyor ve Demi’nin ona çok şey öğretebileceğini söylüyor.

“JASON’IN YAKIŞIKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR”

İsmi paylaşılmayan kaynak, Moore’un da Momoa’ya karşı boş olmadığını söyleyerek; “Demi, Jason’ın yakışıklı olduğunu düşünüyor. Şimdilik çok soğukkanlı davranıyor ama Jason böyle devam ederse Demi’nin de ona karşılık vermesi an meselesi!” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx